Auksas istoriškai padėdavo išsigelbėti nuo infliacijos, todėl ir šiuo metu, nepasitikint valiutomis, fondais ir kt. masiškai investuojama į auksą.

Investiciniai aukso luitai labai populiarūs tarp investuotojų ir juvelyrų, dėl to, kad jų pardavimo kaina yra žemesnė nei investicinių monetų.

Investicija į aukso luitus naudingiausia ir efektyviausia. Jų įsigijimo metu, antkainis, pridedamas prie einamosios biržos kainos sudaro tik keletą procentų.


Klientams siūlome tik patikimiausių firmų investicinio aukso luitus. Tai aukso plytelės iš Šveicarijos „Valcambi Suisse" firmos, kuri garsi kaip pirmaujanti tarptautinė aukso grynintoja ir didžiausia pasaulyje kaldintų luitų iš tauriųjų metalų gamintoja. Įmonė vykdo savo veiklą daugiau nei 50 metų (nuo 1961 m). Kita, taip pat šveicarų „PAMP SA" firma, įkurta 1977 metais, jau po kelių metų buvo pripažinta nacionalinio Šveicarijos banko kaip itin patikima investicinio aukso luitų tiekėja ir savo statusą išlaikė iki šių dienų. Šiuos didžiuosius gamintojus sparčiai vejasi „The Perth Mint" kaldinami investicinio aukso luitai, kurie nors rinkoje pasirodė tik pastaraisiais metais, tačiau kelia klientams pasitikėjimą dėl daugiau kaip 100 metų vykdomos Australijos kalyklos veiklos.


Mūsų siūlomi investicinio aukso luitai yra 1 g., 2,5 g., 5 g., 10 g., 20 g., 31,1 g. (1 oz./Trojos uncija), 50 g. ir 100 g. svorio. Jie pateikiami gamyklinėse sertifikuotose pakuotėse. Taip pat pagal individualius užsakymus klientai gali įsigyti ir kitokio svorio luitelius: 250 g., 500 g. ar 1000 g. 


Pagal Lietuvos Respublikos PVM įstatymą investicinis auksas PVM neapmokestinamas, t.y. PVM yra 0.00%. Pagal 111 str. investiciniu auksu laikoma:

ne mažesnio kaip 995 / 1000 grynumo aukso luitai, plytelės ir plokštelės, pripažįstami tarptautinėse tauriųjų metalų rinkose (Valcambi, UBS, Umicore, Pamp, Perth Mint, Argor, Heraeus, Credit Suisse, Johnson & Matthey, Metalor), jeigu tokio luito, plytelės ar plokštelės masė ne mažesnė kaip 1 gramas.


Guru visata perka / parduoda visų prabų auksą iš fizinių ir juridinių asmenų. Orientacinės kainos čia.


Lietuviškų svetainių katalogas