Kaip parduoti?


Icon_3D_Deal.jpg"Guru visata" superka
"Valcambi SA", "Pamp SA" ir kitų pasaulinių kalyklų investicinio aukso luitus, populiarias auksines ir sidabrines monetas, kurioms yra nustatyta supirkimo kaina. Perkame visų prabų auksą. Už juvelyriką (aukso laužą) mokame sutartinę kainą. Orientacinės kainos čia.

  • Aukso luitai superkami, jei jie buvo įsigyti iš licenciją užsiimti veikla susijusia su tauriaisiais metalais Europos Sąjungoje turinčios įmonės, pateikus įsigijimo dokumentą.


  • Juvelyriniai dirbiniai (aukso laužas) superkama sutartine kaina.


  • Monetos yra superkamos tik,  jei jos buvo įsigytos licenciją užsiimti veikla susijusia su tauriaisiais metalais Europos Sąjungoje turinčios įmonės, pateikus įsigijimo dokumentą.

Lietuvos monetas superkame be aukščiau minėtų apribojimų.
Kitų gamintojų investicinis auksas, monetos ar kiti taurieji metalai gali būti superkami tik pagal atskirą susitarimą.
Kadangi pagrindinė mūsų įmonės veikla yra tauriųjų metalų pardavimas, prekės yra superkamos tik esant galimybei bei poreikiui ir tik iš anksto susitarus. "Guru visata" pasilieka sau teisę atsisakyti supirkti pateiktą prekę, nekomentuojant atsisakymo priežasčių.

Kur ir kaip superkame?

Icon_3D_Info.jpgSupirkimas vyksta įmonės biure Kaune, darbo dienomis nuo 10 iki 17 val. sudarant supirkimo sutartį. Būtina iš anksto suderinti atvykimo laiką. Klientas turi pateikti savo asmens tapatybę identifikuojantį dokumentą.
Prašome iš anksto susisiekti su mumis tel. 8 643 88822 arba el. paštu auksobirza@gmail.com ir susiderinti atvykimo laiką.Kaip nustatoma kaina?

Icon_3D_GoldPrice.jpgInvesticinių produktų kaina nustatoma, atsižvelgiant į atitinkamo metalo (aukso, sidabro, ar kt.) biržos kotiruotes pasaulinėse rinkose
Kolekcinių produktų kaina nustatoma ne tik atsižvelgiant į atitinkamo metalo biržos kainą pasaulinėse rinkose, bet ir įvertinant konkretaus produkto potencialią kolekcinę vertę.
Interneto svetainėje pateiktos aukso ir sidabro kainos, o taip pat supirkimo kainos yra orientacinės, galutinė kaina pateikiama ir suderinama prieš supirkimą.  Superkamo gaminio kaina gali kisti priklausomai nuo metalo kainos rinkoje, gaminio išvaizdos ir t.t.

Aukso luitai ir po 1971 metų nukaldintos kolekcinės ar investicinės monetos turi būti idealios būklės, be oksidacinių dėmių ir pateikiami nepažeistoje gamyklinėje pakuotėje.

Jei superkamas gaminys subraižytas, sulankstytas, gamintojo pakuotė pažeista, netvarkinga arba yra kitokių trūkumų – gaminys gali būti nesuperkamas arba gali būti nustatyta kitokia, nei kainyne nurodyta kaina.

Kaip atsiskaitoma?

Icon_3D_Pay.jpgAtsiskaitymas vyksta:

   1) banko pavedimu į aukso ar sidabro gaminį pateikusio kliento nurodytą ir jam priklausančią sąskaitą, arba
   2) grynaisias pinigais (esant galimybei).
Paprastai pinigai išmokami tą pačią dieną.

Jei "Guru visatai" kiltų bet kokių įtarimų dėl gaminio kokybės, autentiškumo arba galimo padirbinėjimo - organizuojamas aukso / sidabro gaminio patikrinimas
Lietuvos prabavimo rūmuose. Gaminio patikrinimo kaštus kompensuoja klientas. Aukso gaminio kokybė ir atitikimas pateiktai pakuotės informacijai patvirtinamas Lietuvos prabavimo rūmų išduotu sertifikatu. Tokiais atvejais pinigai išmokami klientui per 3 darbo dienas nuo patvirtinimo iš Lietuvos prabavimo rūmų gavimo.Jeigu dar turite klausimų dėl supirkimo proceso - susisiekite su mumis telefonu 8 643 88822 arba el. pašto adresu auksobirza@gmail.com arba pasinaudokite svetainės kontaktų forma ir parašykite iš šios svetainės.Lietuviškų svetainių katalogas