Kas gali įsigyti?


Icon_3D_ShoppingBags.jpgBet kuris fizinis arba juridinis asmuo gali įsigyti kompanijos Guru visata parduodamas prekes (investicinį auksą ir sidabrą, kolekcinį auksą ir sidabrą, kitų metalų monetas, numizmatams ir kolekcininkams skirtas prekes).
Įsigyti gali tiek Lietuvos, tiek kitų šalių piliečiai.Kur galima įsigyti? 


Icon_3D_ShoppingIn.jpgPrekes galima įsigyti:
   1)  mūsų parduotuvėje prekybos centre "Pasiūlymų birža";
   2)  telefonu +370 643 88822
   Jūs galite įsigyti bet kurią prekę, kuri šiuo metu yra mūsų saugykloje. Įsidėkite prekę į krepšelį, užpildykite savo kontaktinius duomenis. Patvirtinus užsakymą, Jums bus išsiųsta išankstinė apmokėjimo sąskaita.
Jeigu Jūs išsirinkote prekę, kurios šiuo metu nėra mūsų saugykloje, yra nepakankamas kiekis arba prekė pateikiama pagal užsakymą - įprastai, dauguma prekių yra pristatomos 3...6 darbo dienų laikotarpiu nuo Jūsų užsakymo apmokėjimo.

Kaip atsiskaityti?


Icon_3D_Pay.jpgAtsiskaityti galima:
  • banko pavedimu pagal pateiktą sąskaitą. Klientų patogumui ir saugumui rekomenduojame atsiskaityti pavedimu į Guru visata sąskaitą LT483500010002819250
  • Galima pasinaudoti "Paysera" paslaugomis ir sumokėti grynais pinigais spaudos kioskuose, prekybos centrų kasose ar mokėti lizingu;
Svarbu: Investicinio aukso luitai ir kiti gaminiai turi būti apmokėti per 72 valandas (jei nebuvo sutarta kitaip). Kaip atsiimti prekes?

Icon_3D_Delivery.jpg

Prekes galima atsiimti:

   1) Guru visata patalpose, klientui patogiu metu;

   2) užsakymai iki  4500 EUR - gali būti pristatomi kurjerių paštu visoje Lietuvoje (yra numatytas siuntų draudimas);
   3) kliento nurodytame banko padalinyje Kaune (pagal atskirą susitarimą).Kaip vyksta pristatymas?

Icon_3D_Delivery.jpg

Mūsų siūlomos prekės pristatomos per kurjerį arba registruotu paštu visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje įskaitant Kuršių neriją (taikoma papildoma priemoka). Į kitas šalis užsakymai pristatomi pagal atskirą susitarimą (išskyrus investicinį auksą ir sidabrą).
Prekės yra perduodamos tik užsakymo formoje duomenis pateikusiam asmeniui, pateikus asmens dokumentą (pasą, ID kortelę ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą) asmens tapatybės nustatymui. Jeigu pristatymo metu planuojate būti darbe arba kitoje vietoje, nurodykite kitą adresą laukelyje "Pristatymo adresas". Jeigu kurjeris Jūsų neras, Jums bus paliktas pranešimas, kur galima atsiimti siuntą.


Saugodami savo klientų privatumą, mes niekada neklijuojame ant siuntų jokių juostų ar kitų lipdukų, su mūsų įmonės logotipu.
Jeigu Jūs gavote siuntą pažeistoje pakuotėje, privalote kartu su kurjeriu ar prekes pristatančios įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.


Pristatymo terminai

Icon_3D_DeliveryTiming.jpg

Paprastai prekės pristatomos per 1...2 darbo dienas kurjerių paštu ar per 2...4 darbo dienas registruotu paštu po apmokėjimo už prekes gavimo, jei prekės yra Pardavėjo saugykloje, išskyrus prekes, kurioms nustatytas kitas pristatymo terminas. Galimi vėlavimai, pvz. šventiniu laikotarpiu.
Jeigu apmokėjimas gaunamas iki 14 val. prekės yra išsiunčiamos tą pačią dieną. Prekės pristatomos tarp 8:00 ir 17:00 valandų.
Kaip stebėti pristatymą?

Icon_3D_Info.jpg

Kai tik Jūsų siunta bus išsiųsta, Jums į pašto dėžutę atsiųsime siuntos registracijos kodą, kurį suvedus Lietuvos pašto svetainėje www.post.lt  Jūs galėsite stebėti savo siuntos buvimo vietą. 

Ar galima atsiimti pačiam?


Icon_3D_Info.jpg

Taip, prekes galite atsiimti patys Guru visata patalpose ir nemokėti pristatymo mokesčio.


Pinigų plovimo prevencija

Icon_3D_Rules.jpg

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos 1997-06-19 Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo VIII-275 reikalavimus privalome tinkamai nustatyti mūsų klientų tapatybę, o tam tikrais atvejais - pavyzdžiui, jei atsiskaitoma grynaisias pinigais už 15000 EUR ir didesnę sumą - mes turime pranešti Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai apie kliento sandorius.Jeigu dar turite klausimų dėl pristatymo proceso - susisiekite su mumis telefonu 8 643 88822, el. paštu auksobirza@gmail.com arba pasinaudokite svetainės kontaktų forma ir parašykite tiesiog iš šios svetainės.Lietuviškų svetainių katalogas