Artėja pristatymas ar svarbus susirinkimas? Reikia organizuoti konferenciją ar mokymus? Rengiate šventę ar šermenis?

Kuriame įvairius filmus iš įvairių gyvenimo akimirkų: gimtadienių, krikštynų, vestuvių, biografinius In Memoriam - šermenims, jubiliejų, reklaminius, reprezentacinius ir kitus. Filmai gali būti montuojami iš klientų turimų foto, video, Word'inių ar kitų tekstinių ir grafinių failų. Taip pat galima visa tai apjungti: į fotofilmą įterpti video ir atvirkščiai - į videoklipą įterpti fotofailus.

Reikia projektoriaus, bet nenorite pirkti? Mes siūlome išeitį – projektoriaus nuomą!
Projektorius – tai nedidelis ir patogus įrenginys, prie kurio galima prijungti nešiojamą ar stacionarų kompiuterį, išorinę laikmeną - HDD ar USB atmintinę.
Šiandien sunku įsivaizduoti profesionalią konferenciją, mokymus ar iškeliavusio Anapilin artimojo atminimą be šio naudingo ir nepaprastai funkcionalaus įrenginio. 

Kino projektoriaus nuoma jubiliejams, vestuvėms, laidotuvėms (šermenims), reprezentacijoms ir kt.

image0227.jpg

Kaina priklauso nuo filmo trukmės, kliento pageidavimų, darbų sudėtingumo. Kino projektoriaus nuomos kaina su visais reikalingais priedais: Apple MacBook PRO kompiuteriu, HDMI, su geros projekcijos pastatomu ekranu, belaidžiu 4G WIFI maršrutizatorium, pvz. šermenims - 5 ar 6 val. su biografinio filmo sumontavimu ir apipavidalinimu ±50 - 60. Sumontuotas filmas visada lieka užsakovui

Pastaba: nuomojantis kino projektorių ir jam reikalingus priedus būtinas piniginis užstatas. Pas mus šio užstato įmokėti nereikia nes mūsų nuomojamus projektorius pristato, paruošia darbui ir prižiūri mūsų darbuotojas. Todėl jums ne tik nereikės įmokėti užstato kuris gali siekti 1000€ ir daugiau, bet ir nereikės rūpintis įrangos transportavimo bei aptarnavimo rūpesčiais.

Jei kino prejektorių norėsite nuomotis be aptarnaujančio darbuotojo - reikės įmokėti užstatą:
  • už projektorių 250
  • už projektoriaus ekraną 100
  • Apple MacBook Pro kompiuteris be darbuotojo nenuomuojamas.

Turite klausimų, norite susikurti filmą ar rezervuoti kino projektorių - kreipkitės mūsų kontaktais.


Lietuviškų svetainių katalogas