PC remontas

Kokybiškas prarastų duomenų atstatymas bei visų kompiuterių remontas

Žmogaus sveikata yra kokybiško gyvenimo pagrindas, o Jūsų kompiuterio sveikata yra Jūsų intelektualaus  

darbo įrankis. Labai svarbu laiku pasirūpinti Jūsų kompiuterio efektyvia veikla. Patikėkit savo kompiuterį mums ir mes pasirūpinsime, kad jis tarnautų Jums nepriekaištingai ir maksimaliu pajėgumu. Savo sveikatą patikite sveikatos specialistui, savo kompiuterį patikėkite kvalifikuotiems IT specialistams. Mūsų specialistai užtikrina kokybišką kompiuterių priežiūrą ir remontą.


Viską, ką atlieka kompiuteris, pirmiausia sugalvojate Jūs, tiesa? Na, o štai  kompiuteris suteikia galimybę plėtoti Jūsų norimą veiklą ir įgyvendina Jūsų ketinimus ir nesvarbu, ar tai bus Jums miela mokslinė veikla, ar buhalterinė, ar kūryba, naudojimasis elektronine bankininkyste ar prekyba internetu. Svarbiausia, turite jausti, jog galite kontroliuoti savo kompiuterį ne tik dirbdami juo bet ir laiku patikėdami savo duomenų atstatymą ar įrenginio remontą IT specialistams Kaune. Darbus atliekame savo dirbtuvėse iš karto po užsakymo pateikimo.


Jei Jūsų kompiuteris Jums kelia nerimą, irzlumą ar agresiją – laikas savo kompiuterį patikėti mums! Mes žinome, ko reikia Jūsų kompiuteriui ir užtikriname, kad Jūsų kompiuteris veiks kaip "šveicariškas laikrodis“. Mes visada stengiamės palaikyti draugiškus, ilgalaikius ir profesionalius ryšius, nes mums svarbus kiekvienas klientas. 


image0198.jpg


Užtikriname visas sprendimo galimybes, kvalifikuotą pagalbą, duomenų konfidencialumą bei profesionalius sprendimus.


Mūsų tikslas – žengti koja kojon su šiuolaikinėm technologijom ir klientams pasiūlyti tai kas yra šiuolaikiška bei nauja, tuo pačiu nepamirštant veikimo spartos, efektyvumo, darbų kokybės bei draugiškumo galutiniam produkto ar paslaugos vartotojui. Kalbame visiems suprantama kalba, nenaudodami “kompiuteristų” žargono. Mes siūlome draugiškas, prieinamas paslaugas tiek verslo, tiek privatiems klientams. 


Atstatome duomenis (duomenų atkūrimas) iš visų gamintojų, visų populiariausių skaitmeninių laikmenų, tiek iš vidinių, tiek ir iš išorinių. 

Screen Shot 2015-12-21 at 15.10.00.png


Atliekame visų gamintojų kompiuterių priežiūrą ir remontą:


  • “Brand name” kompiuterius (Apple, Asus, Acer, Dell, Compaq, Lenovo, Toshiba ir kt.);
  • Mini nešiojamus kompiuterius (Asus eee Pc, MSI wind, Hp mini ir kt.);
  • “Barebone” nešiojamus kompiuterius (BMS EXPERT, Ordi, Acmebook, Mobile ir kt.)


Viršutiniame Meniu pasirinkite dominančias paslaugas. Kviečiame apsilankyti IT forume.


Lietuviškų svetainių katalogas