Pabandyti nemokamai

virtualus biuras / įmonės buveinės adresas


Buveinės adreso suteikimas viename iš nuostabių Lietuvos regioninių parkų - Krekenavos regioniniame parke, Panevėžio rajone. 


Buveinės adresas (registracijos adresas) privalomas kiekvienam juridiniam asmeniui. Steigiant naują įmonę ar keičiant esamos įmonės buveinės adresą, privalomas patalpų savininko sutikimas.

Patalpa, kurioje registruojama juridinio asmens buveinė, turi būti įregistruota Nekilnojamojo turto registre. Teisės aktai nenustato, kokios paskirties patalpose gali būti registruojama juridinio asmens buveinė.

Neturite kur registruoti naujos įmonės buveinės adreso?  Patalpų savininkai nesutinka Jūsų įmonės registruoti jiems nuosavybės teise priklausančiose patalpose?

Mielai padėsime. Teikiame įmonės buveinės adreso administravimo paslaugas įmonėms ir organizacijoms. Naujai steigiamai įmonei suteiksime registracijos adresą bei per 2 darbo dienas informuosime apie gautą korespondenciją. Gavus kliento sutikimą už papildomą 5 Eur/mėn. mokestį, korespondencijos turinys bus skaitmenizuotas ir atsiųstas į nurodytą el. paštą. 


Įmonės registracijos adresas – tai paslauga kuri yra reikalinga verslininkams norintiems užregistruoti savo juridinį asmenį oficialiai veiklai. 

Kaip žinia, įmonės buveinės adresas yra vienas pirmųjų privalomųjų žingsnių kuriuos reikia atlikti norint oficialiai įsteigti įmonę, atsižvelgus į Lietuvos Respublikos Civilinį Kodeksą. Šis adresas privalo būti suteiktas bet kokiam juridiniui asmeniui, visais atvejais. 

Tuo pačiu, “Registrų Centras” reikalauja pateikti oficialų adresą kuris bus naudojamas įstaigų registruose bei Juridinių asmenų registre. Šis adresas neprivalo sutapti su jūsų darbo, veiklos, biuro ar padalinio adresais. 


Įmonės registracijos adreso pirkimas 
Registruoti juridinį asmenį galima bet kokios rūšies patalpose ar tai būtų komercinio pobūdžio, gyvenamosios patalpos, ūkinės, sandėliavimo ar bet kokios kitos paskirties. Tokių paslaugų pirkimas yra aktualus asmenims norintiems įsteigti įmonę kuo skubiau ir nenorintiems registruoti juridinio asmens nuosavybės teise priklausančiose patalpose. 

Adreso pirkimo paslauga taip pat aktuali ir jau egzistuojančioms įmonėms, tačiau norinčioms pakeisti savo registracijos adresą iš esamo į kitą arba suėjus senojo adreso suteikimo galiojimo terminui. 


Juridinio asmens registracija ar keičiant adresą elektroniniu būdu: 

Norintiems įsteigti įmonę ar pakeisti įmonės adresą per Registrų centro savitarnos sistemą internete, dokumentus galime pasirašyti elektroniniu parašu. 

Prisijungus prie sistemos internete, jums tereikia užpildyti visus duomenis apie juridinį asmenį iki kol bus reikalingas adreso savininko ar jo įgalioto asmens sutikimas. Užpildžius duomenis, tiesiog brūkštelkite mums elektroniniu paštu ir mes atsiųsime patvirtinimą. 


Registravimas per notarą ar popierinių dokumentų pristatymas "Registrų centrui": 

Tokiu atveju jei registruojamasi per notarą naudojant popierinę JAR-1 formą, suteiksime popierinį sutikimą kuris būtinas pateikti "Registrų centrui". Jį galėsime atsiųsti registruotu paštu.


Įmonės buveinės adresas suteikiamas: 

Uždarosioms akcinėms bendrovėms (UAB);

Individualioms įmonėms (IĮ);

Mažosioms bendrijoms (MB);

Viešosioms įstaigoms (VšĮ) ir kitiems juridiniams asmenims. 


Buveinės adreso paslaugų kainos: 

vieneriems metams – 59 eur. norint užsakyti metams spausti čia

trejiems metams – 140 eur. užsakyti adresą trims metams

penkeriems metams – 250 eur. užsakyti adresą penkeriems metamsSutikimą registruoti Jūsų įmonę elektroniniu būdu pasirašome per 1 darbo valandą. Užsakę ir apmokėję paslauga, elektroniniu paštu gausite pranešimą iš Registrų centro, kad sutikimas registruoti įmonės buveinę pasirašytas ir galėsite tęsti įmonės steigimo procedūrą.

Jei turite daugiau klausimų dėl įmonės steigimo ar buveinės adreso, mielai suteiksime Jums nemokamą verslo konsultaciją.

Užsakykite buveinės adreso paslaugą: 

UAB Norim LT

įmonės kodas 304139420 

A/s LT033500010005373973

 

Adresas korespondencijai:

Sporto g. 8 Krekenava, LT-38308, Lietuva 

El. paštas:
guru@norim.lt