Pabandyti nemokamai

Tinklalapio konstruktorius

Naudodami šį modernų svetainių kūrimo ir administravimo įrankį, turintį daug esminių funkcijų, per mažiau nei valandą galite sukurti svetainę visi, net ir neturintys specifinių programavimo žinių. Interneto svetainių konstruktorius leidžia kurti daug funkcijų turinčias elektronines  parduotuves - komercines sistemas, kurios skatintų jūsų pardavimą internetu, o prireikus galėsite lengvai ir prasmingai administruoti savo svetainę ar parduotuvę. Užsisakę svetainių talpinimą gausite visiškai nemokamą svetainės ir internetinės parduotuvės konstravimo įrankį bei galėsite patys susikurti savo svajonių svetainę.

Kaip pradėti dirbti konstruktoriumi (svetainių kūrimo įrankiu)?

Pirmą kartą prisijungę prie valdymo panelės klientų sistemoje, pasirinkite norimą svetainės kategoriją ir tinkintą temą - būsimos svetainės šabloną. Galėsite pasirinkti jums tinkamiausią temą iš profesionaliai sukurtų šablonų: blog, verslo, asmeninės svetainės, maitinimo, rinkodaros ir daug daugiau. Vėliau, įvedus savo būsimos svetainės pavadinimą, būsite nukreipti į pagrindinių elementų langą, kuriame galėsite lengvai nuvilkti (drag & drop principu) norimą svetainės vaizdą ir pradėti rašyti tekstą. Galite atsisiųsti priedų bloką vienu mygtuko paspaudimu. Nors ir nelabai patogu, bet viską galima padaryti net ir išmaniuoju telefonu. Žinoma, dirbti kompiuteriu daug patogiau. 

 

Išsamios instrukcijos, kaip naudotis svetainių kūrimo įrankiu, pateikiamos daugiakalbiame kūrėjo meniu, taip pat galite žiūrėti žemiau esantį vaizdo įrašą. Jei kils klausimų, patarsime el. paštu arba telefonu. Pažiūrėjus vaizdo įrašą, siūlome išbandyti šį konstruktorių jau dabar. Čia galite prisijungti prie bandomosios paskyros. Jei turite klausimų, visada galite susisiekti mūsų kontaktais. Sėkmės.